Tulekustuti kontrollimise koolitus (eesti keeles)

Avaleht » Koolitused » Tuleohutus » Tulekustuti kontrollimise koolitus (eesti keeles)

22sept11:0013:00Tulekustuti kontrollimise koolitus (eesti keeles)Koolituse aeg: 22.09.2022 (eesti keeles)

Aeg

(Neljapäev) 11:00 - 13:00

Asukoht

Kersti Võlu Koolituskeskus

Kooli 7, Jõhvi, Ida-Virumaa

Hind

90.00€ +km

Koolitaja

Ahto Luhamäe

Omab tuleohutusspetsialist, tase 5 (kutsetunnistuse nr 099661). Ahto on omandanud erialase kõrghariduse Sisekaitseakadeemia Päästekolledžis ning täiendanud ennast erinevatel töö- ja tuleohutuskursustel. Ta alustas oma pääste- ja tuleohutusvaldkonna tööd Ämari Lennubaasis ning on hiljem töötanud tuleohutuse konsultandina NATO-ISAF-i Fire Departmentis, Kabuli Rahvusvahelises tsiviil-miltaarses lennujaamas (2009–2012) ja tuleohutuse inspektorina NATO-ISAF-i G3 Systemsi Fire Departmentis, Kandahāri Rahvusvahelises tsiviil-militaarses lennujaamas (2018). Ahto korraldab peale Eestis nõutavate töö- ja tuleohutuskoolituste ka Põhjamaade tuletöö- ja tööohutuskaardi koolitusi. Ahtol on tuleohutusteenuste osutaja ja koolitaja kogemust üle kümne aasta.

Learn More

Koolituse info

Koolitus toimub kontaktõppena Kersti Võlu Koolituskeskuses, Kooli 7 Jõhvi!

Tuleohutusteenuse osutaja peab omama luba koolituse korraldamiseks. Kersti Võlu Kooolituskeskusel on koolituse korraldamiseks vastav majandustegevuse luba nr. FOT000095.

Koolituse teemad:

  1. Seadusandlus
  2. Erinevad tulekustutid ja nende kirjeldus
  3. Kontrollimise protseduur
  4. Andmete salvestamine
  5. Enamlevinud vead kontrollimise protseduuril
  6. Praktiline kontrollimise harjutus
  7. Teadmiste kontroll

NB! Koolituse käigus viiakse läbi praktiline tulekustuti kontrollimise harjutus!

Koolitaja: Ahto Luhamäe – tuleohutusspetsialist, tase 5 (kutsetunnistuse nr 099661). Ahto on omandanud erialase kõrghariduse Sisekaitseakadeemia Päästekolledžis ning täiendanud ennast erinevatel töö- ja tuleohutuskursustel. Ta alustas oma pääste- ja tuleohutusvaldkonna tööd Ämari Lennubaasis ning on hiljem töötanud tuleohutuse konsultandina NATO-ISAF-i Fire Departmentis, Kabuli Rahvusvahelises tsiviil-miltaarses lennujaamas (2009–2012) ja tuleohutuse inspektorina NATO-ISAF-i G3 Systemsi Fire Departmentis, Kandahāri Rahvusvahelises tsiviil-militaarses lennujaamas (2018). Ahto korraldab peale Eestis nõutavate töö- ja tuleohutuskoolituste ka Põhjamaade tuletöö- ja tööohutuskaardi koolitusi. Ahtol on tuleohutusteenuste osutaja ja koolitaja kogemust üle kümne aasta.

Lisainformatsioon:

Tel: 55583410

E-post: info@kvkoolitus.ee

Koolitusele registreerumine – est





Koolitusele registreerumine










Mine ülespoole