fbpx

Arvutigraafika algkursus

Algus09.10.16 10:00
Lõpp03.12.16 16:15
Kestvus40 ak. t.
Hind240.00€(km-ta)
KeelEesti

Arvutigraafika algkursus (koostöös TTÜ Virumaa Kolledžiga)

Kursuse sisu: CAD tarkvara arengu ülevaade. AutoCAD-i käsusüsteem. Koordinaatsüsteem, absoluutsed ja suhtelised koordinaadid. Graafilised objektid – jooned, polüjooned, kaared, ringjooned, ellipsid, polüjooned, splainid, hulknurgad, tekstid, jne. Liitekohtade nihutamine, kopeerimine, trimmimine, ümardamine, faasimine, kontuuride viirutamine, massivid. Värvid, joonetüübid. Mõõtmestamise üldpõhimõtted. Kihtide moodustamine ja kasutamine. Plokkide moodustamine jakasutamine. Plokkide atribuudid. Joonise plottimine. AutoCAD kui kolmemõõtmeliste objektide modelleerimisvahend. Ülevaade võrkpindadest ja solid objektidest. Solid objektide moodustamise meetodid, solid objektide omadused. Võrk- ja solid objektide redigeerimine. Kasutaja koordinaatsüsteemid. Paralleel- ja perspektiivprojektsioon. Layout´id ja nende kasutamine.

Maht tundides: 40 ak.t

Eesmärk: CAD tarkvara kasutamise praktiliste oskuste omandamine kahemõõtmeliste ja kolmemõõtmeliste jooniste koostamiseks AutoCAD baasil.

Õpiväljundid: Nimetatud kursuse läbinu on omandanud järgmised teadmised: ülevaade enamlevinud CAD tarkvaradest; oskus koostada ja redigeerida 2D jooniseid AutoCADis; oskus koostada ja redigeerida 3D jooniseid AutoCADis

Hindamiskriteeriumid: Arvestuse eelduseks on iseseisvate tööde sooritamine.

Lisainformatsioon ja registreerimine:
tel 33 52 707 ; 53 475 016
tel 33 52 137 ; 555 83 410
E-post: info@kvkoolitus.ee

Jaga sõpradega