“Maagilise loomingu stuudio”

Algus21.10.16 17:30
Lõpp31.05.17 18:30
Kestvus35 ak. t.
Hind40.00€(km-ta)
KeelEesti, Vene
KategooriaTundmatu
KohtKooli 7, Jõhvi (Kersti Võlu Koolituskeskus)

Liivaga joonistamine
Liivaga joonistamine  suudab oluliselt arendada lapse võimet, mis võimaldab tal pika aja jooksul hoida tähelepanu muinasjutulise pildi loomise protsessil. Lisaks nõuab see hoolt ja kannatust, mis omakorda soodustab enesekontrolli ja tähelepanu paranemist. Keskendudes nii tavalise kui värvilise liivaga joonistamisele, saab laps pikalt tegeleda ühe asjaga, mis on kindlasti väga oluline tema edaspidises elus.
Tegevuse  kestus 1h, millest pool tundi joonistatakse valguslaual ja pool tundi värvilise liivaga, oma tehtud kunstiteose saab koju kaasa.

Ebru- traditisooniline Türgi maalikunst
Ebru-  traditisooniline Türgi maalikunst, mida võib tõlgendada  kui veele joonistamist ja selle pildi paberile ümber kandmist. Lummav tegevus , mis lõõgastab ja paelub.

Quilling
Quilling – mida kõike on võimalik teha paberist, mis on kokku keeratud, volditud ja rullitud. Nendest elementidest saab meisterdada terve kunstiteose. Paberi sõrmede vahel keerutamine, rullimine ja kruttimine arendab peenmotoorikat, tähelepanuvõimet ja lõõgastab.

Koolitaja Tatjana Tšernõhh, 20 aastase staaziga algkooli pedagoog, kellele meeldib väga lastega tegeleda. Oma töös koolis kasutas ta laste lugema ja kirjutama õppimise juures palju käelist tegevust. Siit tuli ka mõte kuidas õpetada joonistama nii lahedalt ja põnevalt, et ka need, kes eriti joonistada ei oska, suure heameelega joonistama hakkavad. Liivaga joonistamist õppis ta Sankt-Peterburis Marina Sosnina stuudios.

Lisainformatsioon:
tel 33 52 707 ; 53 475 016
tel 33 52 137 ; 555 83 410
E-post: info@kvkoolitus.ee

Jaga sõpradega