Reis Valgevenesse

Algus28.05.20 05:00
Lõpp31.05.20 21:00
Hind280.00€(km-ga)
KeelEesti

Minsk – Мir – Niasviž – Dudutki

Kutsume teid Valgevenesse! (4 päeva / 3 ööd)

 

 1. päev – varane väljasõit. Sõit läbi Läti ja Leedu. Teel lühipeatused. Saabumine Minskisse. Majutamine hotelli. ÕHTUSÖÖK.

Vaba aeg, jalutuskäik linnas.

 

 1. päevHOMMIKUSÖÖK. Ekskursioon DUDUKTI materiaalse kultuuri muuseumisse (ligi 5,5 tundi). Teid ootab hämmastav teekond: tõsine ekskursioon lõbusate seiklustega. Dudutki on Valgevene üks külastatumaid muuseume, ühtlasi vabaõhumuuseum. Näete Valgevene ainukest töötavat tuulikut; külastate keraamikatöökoda ja näete meistrit potikedra taga, demonstreerides teie silme ees oma kunsti; külastate XIX sajandi sepikoda ja võite endale õnnetoova hobuseraua taguda… Teid sõidutatakse ka vanades tõldades ja kalessides. Ringkäigu ajal ootab teid 3 DEGUSTEERIMIST:
 • samagonniaparaadi juures (samagonn, leib, soolakurk, mesi)
 • pagaritöökojas (värske leib, 3 liiki juustu, või, tee)
 • veskis (talupojaleib pekiga)

Ekskursiooni lõpetab LÕUNA Valgevene rahvuslikus stiilis.

Tagasisõit Minskisse.

MINSKIGA TUTVUMISE EKSKURSIOON (3,5 tundi). Ekskursiooni käigus saate teada linna minevikust laias ajaloolises laastus. Polotski vürstiriik, Leedu suurvürstiriik, Rzeczpospolita, Vene impeerium, Nõukogude Valgevene ja Valgevene Vabariik – see on tee, mille Minsk on sajandite jooksul läbi käinud. Te näete Minski peaväljakute ja prospektide majesteetlikke ansambleid, konstruktivismiajastu monumentaalseid ehitisi, tänapäevaseid ühiskondlikke ja spordirajatisi – originaalne rahvusraamatukogu (tõus raamatukogu vaateplatvormile) ja grandioosne Minski areen… Linna ajalugu, selle suurepärased inimesed saavad imekombel elavaks giidi jutustuses ja nende lugu jätkub jalutuskäigu ajal KOLMAINU KVARTALIS, kus kihas linnaelu üle-eelmisel sajandil ja kuhu tänapäeval meelitavad külastajaid muuseumid, suveniiriletid, hubased kohvikud, kõrtsid jne. See jalutuskäik lõpetabki teekonna läbi Valgevene pealinna ajas ja ruumis. Vaba aeg, jalutuskäik linnas.

 

 1. päev – HOMMIKUSÖÖK. Ekskursioon „MIRI ja NIASVIŽI ARHITEKTUURIMÄLESTISED“ (~11 tundi). Näete Valgevene kõige kuulsamaid mälestusmärke, mis on kantud UNESCO ülemaailmse kultuuripärandi nimistusse – Miri loss ning Niasviži lossi- ja pargiansambel. Suursugune МIRI LOSS, ehitatud XVI sajandi esimesel veerandil, selle särav arhitektuur, võimsad müürid ja tornid, koloriitne sisehoov jätavad unustamatu mulje, mida täiendab muuseumi ekspositsiooni vaatamine lossi põhjaosas. LÕUNA.

Pooletunnine sõit NIASVIŽI, mis oli Radzwillide vürstisuguvõsa rajatud kindluslinn. Selle maalilise linna turuväljakul on säilinud raekoda, vanad kaubahoovid, käsitööliste majad; külaskäik XVI–XVIII sajandist pärit LOSSI- JA PARGIKOMPLEKSI, mida ümbritsevad kõrged muldvallid ja suured tiigid. Tagasisõit Minskisse. Vaba aeg. Ööbimine Minskis.

 

 1. päev – HOMMIKUSÖÖK, hotellist väljaregistreerimine enne kella 10.00. Poes- ja turulkäik.

Kojusõit. Hiline kojujõudmine.

 

Sõidu hind 1 inimesele:

Мinsk: 3* hotell Planeta või Jubileinaja,

2-kohalised mugavustega toad

280 € – õhtusöök Rootsi lauas

 

*Hinnale lisandub ka viiskulu

 

Sõidu hind sisaldab:

Majutus Minskis: valitud kategooriaga hotell

Toitlustamine: 3 hommikusööki, 2 lõunat, 1 õhtusöök

Ekskursioon koos muuseumipääsmetega:

 • ekskursioon Minskiga tutvumiseks, Kolmainu kvartal
 • tõus raamatukogu vaateplatvormile
 • ekskursioon „Miri ja Niasviži arhitektuurimälestised“
 • ekskursioon koos pääsmega Miri lossi
 • ekskursioon koos pääsmega Niasviži lossikompleksi
 • ekskursioon Dudutkis koos 3 degustatsiooniga
Jaga sõpradega

Koolituse Registreerimine

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.
Soovin saada infot minu ala kursuste kohta
Soovin saada infot eripakkumiste, soodustuste ja uudiste kohta


Kinnitan, et olen tutvunud Õppetöö korraldusega ja võtan enesele kõik sellest tulenevad kohustused

Teie registreering on jõudnud kohale. Täname!