Tere tulemast meie kriisinõustamise teenusele! Meie eesmärk on pakkuda professionaalset abi neile, kes tunnevad end kriisiolukorras või vajavad toetust keerulistest olukordades. Meie meeskond koosneb kogenud nõustajatest, kes on koolitatud pakkuma psühholoogilist tuge ja praktilist juhendamist kriisiolukorras.

Kriisinõustamise teenus võib aidata Teid erinevates olukordades, nagu näiteks pere- ja suhteprobleemid, lahutus, leina, töökaotus, haigus, traumad, stress ja ärevus. Meie nõustajad on kättesaadavad nii individuaal- kui ka pere- või grupinõustamiseks, sõltuvalt Teie vajadustest ja olukorrast.

Meie teenus on konfidentsiaalne ja turvaline ning meie eesmärk on luua usalduslik suhe kliendiga, et aidata neil leida lahendusi oma probleemidele. Meie nõustajad pakuvad toetust ja julgustavad kliendi isiklikku arengut ning aitavad neil oma tugevusi ja ressursse kasutada.

Kui Te tunnete, et vajate abi kriisiolukorras, siis võtke meiega ühendust ja me aitame Teid. Meie teenuseid saab kasutada nii isiklikult kui ka töökohal. Oleme valmis kuulama ja toetama Teid.

Saada nõustamise päring siit