Sisekoolitus ehk organisatsioonisisene koolitus on koolitusvorm, mille eeliseks on see, et koolitus valmib kliendi tellimusel, sõltuvalt organisatsiooni vajadustest, probleemidest ja seatud lähteülesannetest. Ettevõttesisesed koolitused koostame spetsiaalselt konkreetsele kliendile, arvestades ettevõtte tegevusvaldkonda, sihtgrupi töö spetsiifikat, koolitatavate taset, koolituse eesmärki ja soovitavat tulemust.

Täiendõppeasutusena ja Eesti Töötukassa ametliku partnerina pakume regulaarselt laia valikut ümber- ja täiendõppekoolitusi tööturul enim nõutud erialadele. Tegeleme ka haridustöötajate täienduskoolituste ning kõikvõimalike õppereiside korraldamisega. Kuna soovime, et inimesed saaksid meie koolitustelt peale uute teadmiste ning oskuste kaasa ka enesekindluse, lähenevad meie suure töökogemuse ja hea väljaõppega koolitajad igale õpilasele individuaalselt.

Koolitusi on võimalik tellida endale sobival ajal ja kohas, nii eesti kui vene keeles!

Tutvu meie koolituste valikuga, leia endale sobiv ja pane end kirja.

Koolituskaardi tutvustust saate vaadata siin.

Meeldivat koostööd soovides!

Kersti Võlu Koolituskeskus

VEEBIKOOLITUSED

Kõiki meie koolitusi saab tellida ja korraldada ka veebiõppena!

Veebikoolitusel on mugav osaleda arvuti vahendusel (võimalik on ka nutitelefoniga, tahvelarvutiga).  Veendu, et oleks hea internetiühendus ning kaamera ja mikrofoni olemasolu. Sülearvutitel on kaamera ja mikrofon sisse ehitatud. Lauaarvutiga osaledes on hea seada lauaarvutile veebikaamera ning kõrvaklapid, kasutada saab ka nutitelefoni kõrvaklappe (kui see võimalus on olemas). Veebikoolituse täpsemad juhised saadetakse osalejatele e-posti teel päev enne koolitust.

Kui meie koolitusvaliku hulgast sobivat koolitust ei leidnud, siis telli vastavalt enda vajadusele koolitus siit:

Saada koolitussoovi päring siit