Koolitus katab peamisi stressijuhtimisega seotud olulisi teemasid. Aitab mõista enda väljakutseid igapäevase pinge, stressi ja ärevusega toimetulekul. Ja seda just praegusel keerulisel ajal. Viiruseoht, kodus töötamine, tervisemured endal ja lähedastel, majandusliku seisukorra võimalik halvenemine – see kõik on pingeline ja stressirohke.

On olemas mitmeid lihtsaid ja praktilisi võtteid, mida saab igapäevaselt kasutada, et vähendada pinget, stressi ja ärevust ning hoida end rahulikumana, tasakaalus ja kohal.

Koolituse käigus õpivad osalejad ära tundma iseenda füüsilisi, intellektuaalseid, emotsionaalseid ja sotsiaalseid stressi märguandeid. Nii saab võtta vastutust endas toimuvate seisundite eest ja õppida neid juhtima. Osalejad saavad ülevaate erinevatest stressijuhtimise viisidest nii teoorias kui praktikas. Teoreetilist aluspõhja saadavad koheselt kaasatehtavad harjutused, õpitakse psühholoogilisi enesehoiu ja sisemise tasakaalu hoidmise tehnikaid igapäevaseks kasutamiseks. Koolitus annab juhiseid paremaks individuaalseks toimetulekuks.​​

Koolituse eesmärk on õppida mõistma iseenda igapäevaseid väljakutseid pinge, stressi ja ärevusega toimetulekul ja saada praktilisi lahendusi enda aitamiseks.

Koolitaja: Ingelise Israel, treener ja koolitaja, nõustaja ja terapeut

Tellimine ja info:

Telefon: 55 583 410; 53 475 016
E-post: info@kvkoolitus.ee