Oma otsused teevad kliendid lähtudes emotsioonidest, mille nad saavad teenindajaga suheldes. Kui see oli positiivne, isegi siis kui kliendil oli pretensioon mida lahendati, siis tuleb ta suure tõenäosusega tagasi.

Teenindusprotsess, kurja kliendi rahulikumaks muutmine ja oma emotsioonide vaos hoidmine on olulise teemad, millega teenindaja regulaarselt peaks tegelema. Üheks teeninduse taset tõstvaks võimaluseks on teenindusettevõtte teenindusstandardid, mille töötavad välja vahetult klientidega tegelevad inimesed.

Koolitaja: Guido Paomees on koolituste ja konsultatsioonidega aktiivselt tegev olnud üle 18 aasta. Ta on läbi viinud koolitusi EBS Executive Education´is, Haabersti Maja Kinnisvarakoolis, koolitusfirmas Vain & Partnerid jne. Alates 2007. aastast loeb ta EBS-is Professionaalse müügi, Turunduse ning Müügijuhtimise kursust ning juhendab müügi- ja turunduspraktikaid Tallinnas ja Helsingis.

Guido teeb peamiselt ajakasutuse-, meeskonnatöö-, enesearengu-, juhtimise-, müügi- ja teenindusalaseid koolitusi ning viib läbi pikemaajalisi ettevõttesiseseid arendusprojekte; seda nii eesti, vene kui inglise keeles. Koolitused lähtuvad tema praktilistest kogemustest ja on peale koolitust osalejate igapäevategevustes lihtsasti kasutatavad.

Tellimine ja info:

Telefon: 55 583 410; 53 475 016
E-post: info@kvkoolitus.ee