Aktiivses müügitöös ei maksa tänapäeval enam mitte niivõrd „sõnad suhu“ tehnikad, vaid kliendid ostavad nende müügiinimeste käest keda nad teavad, tunnevad ja usaldavad.

Tooted on sarnased, hinnad samad – määrab müügiinimese senise tegevuse tulemusena loodud suhtlusringkond ja usalduse tase tema suhtes. Suhtumine endasse kui majandusüksusesse, oma põhitegevuste (POMAK) analüüs ja pidev areng on müügiinimese edu pant.

Koolitaja: Guido Paomees on koolituste ja konsultatsioonidega aktiivselt tegev olnud üle 18 aasta. Ta on läbi viinud koolitusi EBS Executive Education´is, Haabersti Maja Kinnisvarakoolis, koolitusfirmas Vain & Partnerid jne. Alates 2007. aastast loeb ta EBS-is Professionaalse müügi, Turunduse ning Müügijuhtimise kursust ning juhendab müügi- ja turunduspraktikaid Tallinnas ja Helsingis.

Guido teeb peamiselt ajakasutuse-, meeskonnatöö-, enesearengu-, juhtimise-, müügi- ja teenindusalaseid koolitusi ning viib läbi pikemaajalisi ettevõttesiseseid arendusprojekte; seda nii eesti, vene kui inglise keeles. Koolitused lähtuvad tema praktilistest kogemustest ja on peale koolitust osalejate igapäevategevustes lihtsasti kasutatavad.

Tellimine ja info:

Telefon: 55 583 410; 53 475 016
E-post: info@kvkoolitus.ee