Meie teekond koolitusmaailmas on olnud põnev ja viljakas. Kahekümne ühe tegutsemisaasta jooksul oleme jõudnud seitseteist korda järjest Äripäeva koolitusfirmade TOP-i.  

See pole niisama saavutus, vaid tunnustus meie pühendumusele ja kvaliteedile. Äripäeva paremusjärjestusse pääseb vaid 1% Eesti ettevõtetest. 

Meie edu taga on meie pühendunud koolitajad. Just nemad on meie suurim vara ja Äripäeva tunnustus kuulub eelkõige neile. Meie koolitajad on oma ala asjatundjad, kes ei väsi iial leidmast uusi viise, kuidas muuta koolitusi elavamateks ja tõhusamateks.

Samuti soovime südamest tänada kõiki koostööpartnereid. Teie usaldus ja toetus on olnud meie kasvu ja edu nurgakiviks. Teie panus on aidanud meil luua koolitusprogramme, mis vastavad kaasaja vajadustele ning suunavad ka tuleviku õppimistrende. 

Soovime edaspidigi olla koolitusvaldkonna eestvedajad, pakkuda sisukaid, uuenduslikke ja mõjusaid koolitusi. Meie missioon jääb alati samaks – tahame toetada eri valdkondade spetsialistide professionaalset arengut ja pakkuda mitmekülgseid võimalusi elukestvaks õppeks.

Täname teid kõiki, kes olete olnud osa meie teekonnast. Uus aasta toob uusi väljakutseid ja võimalusi, ja me ootame aastat 2024 põnevusega, et jätkata koos arenemist ja õppimist.

Soovime teile kõigile kaunist aastavahetust ning rõõmsat, rahulikku ja õnnelikku uut aastat!