Müügipsühholoogia koolitus on vajalik müügispetsialistidele, kes soovivad kasutada oma töös teadmisi erinevate klientide käitumistüüpide ja emotsionaalsete vajaduste kohta. Antud kursuse tulemusena omandab müügispetsialist oskused kohandada enda käitumist ja kasutada müügiargumente, mis vastavad konkreetsele olukorrale ja kliendi käitumistüübile.   Meie koolitus aitab müügispetsialistidel:

  • teadvustada klientide erinevad käitumisstiilid ja  nendest  tulenevad  vajadused
  • kohandada enda käitumist vastavalt kliendi käitumistüübile
  • planeerida müügikohtumist vastavalt kliendi käitumistüübile
  • kasutada kliendile olulisi müügiargumente
  • proovida uusi teadmisi  rollimängus ning näha enda tugevusi ja arenguvajadusi video abil.
Koolituse metoodika
Müügitehnikate koolitus on enamasti suunatud osalejate oskuste arendamisele – seetõttu on koolitusel tavaliselt oluline osa rollimängudel koos videotreeninguga. Lühiloengute osakaal moodustab  kuni veerandi kogu koolituse mahust. Lisaks kasutatakse koolitusel palju äratajaid, videonäiteid, tegevuse planeerijaid, analüüse ja põhjalikku õppematerjali. Iga koolitus lõpeb osalejate isikliku arenguplaani koostamisega.Müügipsühholoogia koolitusel on võimalik täiendava õppevahendina kasutada DiSC käitumisprofiile, mis on Eesti  kultuuris valideeritud ja normeeritud  õppeinstrumendid.

Koolitaja: Dmitri Volov. Dmitri on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusteaduskonna 1996. aastal raha ja panganduse ning turunduse erialadel. Dmitri on töötanud erinevates pankades peamiselt korporatiivpanganduse valdkondades. Lisaks finantssektorile on Dmitri töötanud ka  tööstusettevõtetes müügi- ja turundusdirektori ning ärijuhi ametikohtadel. Dmitri Volov on DVSP Consulting asutaja ning teeb koostööd ka teiste Eesti koolitus- ja konsultatsioonifirmadega nagu Inscape Koolitus, Invicta/Ariko ja BDA Consulting.  Dmitril on koolitaja- ja konsultandikogemus alates 2002. aastast. Dmitri Volov’il on erinevad rahvusvahelised konsultandi sertifikaadid – DiSC konsultandi sertifikaat (väljastaja Inscape Publishing), Persona konsultandi sertifikaat (väljastaja Persona Global). Dmitri  viib läbi koolitusi nii eesti, inglise kui vene keeles.

Tellimine ja info:

Telefon: 55 583 410; 53 475 016
E-post: info@kvkoolitus.ee

Saada koolituse päring või vaata koolituskalendrit