Koolitus katab peamisi stressijuhtimisega seotud olulisi teemasid.

Aitab mõista enda väljakutseid igapäevase pinge, stressi ja ärevusega toimetulekul. Ja seda just praegusel keerulisel ajal. Viiruseoht, kodus töötamine, tervisemured endal ja lähedastel, majandusliku seisukorra võimalik halvenemine – see kõik on pingeline ja stressirohke.

On olemas mitmeid lihtsaid ja praktilisi võtteid, mida saab igapäevaselt kasutada, et vähendada pinget, stressi ja ärevust ning hoida end rahulikumana, tasakaalus ja kohal.

Koolituse käigus õpivad osalejad ära tundma iseenda füüsilisi, intellektuaalseid, emotsionaalseid ja sotsiaalseid stressi märguandeid. Nii saab võtta vastutust endas toimuvate seisundite eest ja õppida neid juhtima. Osalejad saavad ülevaate erinevatest stressijuhtimise viisidest nii teoorias kui praktikas. Teoreetilist aluspõhja saadavad koheselt kaasatehtavad harjutused, õpitakse psühholoogilisi enesehoiu ja sisemise tasakaalu hoidmise tehnikaid igapäevaseks kasutamiseks. Koolitus annab juhiseid paremaks individuaalseks toimetulekuks.​​

KOOLITUSE EESMÄRK: õppida mõistma iseenda igapäevaseid väljakutseid pinge, stressi ja ärevusega toimetulekul ja saada praktilisi lahendusi enda aitamiseks.

Koolitaja: Ingelise Israel, ’ treener ja koolitaja, nõustaja ja terapeut.

Tellimine ja info:

tel 53 475 016 (eesti keeles)
tel 555 83 410 (vene keeles)

e-post: info@kvkoolitus.ee

Saada koolituse päring või vaata koolituskalendrit