Uued eesti keele kursused algavad augusti lõpus

Uued tasuta eesti keele kursused algavad augusti lõpus

8. augustil kell 10:00 avatakse Integratsiooni Sihtasutuse kodulehel registreerimine eesti keele A1-B2 tasemel kursustele. Eesti keele kursuse pikkus on 120 tundi ja igas keelerühmas osaleb kuni 16 inimest. Õppetöö kestab orienteeruvalt 4,5 kuud perioodil 21.08.-20.12.2018.
Registreerumine eesti keele kursustele avatakse aadressil https://www.integratsioon.ee/registreerimine.

2 kasulikku soovitust koolilõpetajale, kuidas kirjutada hea lõputöö!

Kersti Võlu Koolituskeskus ulatab abikäe koolilõpetajale ja annab 2 soovitust, kuidas lõpueksmitel või lõputöödes paremaid tulemusi saada- olgu tegemist siis resümeede, kursusetööde, diplomitööde või magistritöödega- need on keelekorrektuur ja professionaalsed tõlked.

Lõpukellad helisevad juba enamustes koolides, gümnasistidel on jäänud on veel eksamid ja lõputööd, üliõpilastel aga oma diplomi- ja magistritööd.

Ruumirent sulle sobival ajal

Meie sügis- talve-kevadised järjekorrad ruumide rentimisele on suviselt leevenenud. Nüüd saab päris lühikese etteteatamisega teile sobivat ruumi rentida, olgu teil mõttes kas tootekoolitus, infopäevad vms.

Meie 6 erineva suurusega ruumi on teie jaoks Jõhvi kesklinnas kenasti saadaval. Lisaks päikeseterrass ja õdus puhketuba. Autod mahuvad kenasti hoovi! Anna oma soovist teada,

Reklaam TV-monitoril

REKLAAM TV-MONITORIL

Meil on heameel teavitada teid meie uuest teenusest! Originaalne idee ja efektne teostus.

Pakume videoreklaami Kersti Võlu Koolituskeskuse TV-monitoril – võimalus luua maksimaalselt atraktiivset reklaamsõnumit kasutades teksti-, graafika- ja videoinformatsiooni (videolõikude transleerimine).
TV-monitor töötab pidevas režiimis tööpäeviti kell 08:00-17:00

Hind: kokkuleppel

Küsige hinnapakkumist!